Kun tarvitsette toimivia ja nykyaikaisia tiloja, olemme oikea yhteistyökumppani.




Juuso Järvelä

Juuso Järvelä
Projektijohto / Hankinnat
+358 40 741 1751
juuso.jarvela@meijou.fi

Tomi Siromaa

Tomi Siromaa
Projekti- ja työnjohto
+358 41 546 7922
tomi.siromaa@meijou.fi

Marko Kuusisto

Marko Kuusisto
Toimitusjohtaja
+358 40 555 5413
marko.kuusisto@meijou.fi

Mikko Ikäheimo

Mikko Ikäheimo
Asiakkuuspäällikkö
+358 50 455 3050
mikko.ikaheimo@meijou.fi

Johannes Alanen

Johannes Alanen
Kiinteistönhoito
+358 400 237 861
johannes.alanen@meijou.fi

Johanna Partanen

Johanna Partanen
Markkinointi, viestintä ja vapaat toimitilat
+358 40 841 6517
johanna.partanen@meijou.fi

Katja Lampinen

Katja Lampinen
Sisustusarkkitehti
+358 40 596 9990
katja.lampinen@meijou.fi

Miia Nousiainen

Miia Nousiainen
Projektiassistentti
+358 44 289 1125
miia.nousiainen@meijou.fi

Erno Eloranta

Erno Eloranta
Työnjohtaja
+358 400 633 392
erno.eloranta@meijou.fi

Tomas Salonen

Tomas Salonen
Ilmastoinnin työnjohtaja
+358 400 622 556
tomas.salonen@meijou.fi

Petri Ahtola

Petri Ahtola
Maanrakennuksen työnjohto
+358 40 5659120
petri.ahtola@meijou.fi

Esa Vesalainen

Esa Vesalainen
Kiinteistöhuolto

esa.vesalainen@meijou.fi

Sanna Ylimäki

Sanna Ylimäki
Kiinteistöhuolto

sanna.ylimaki@meijou.fi


Yhteydenottolomake




Laskutusyhteystiedot



Meijou Oy on rakentamispalveluja tuottava ja -myyvä yhtiö, jonka ostolaskuissa sovelletaan rakennusalan käänteistä verotuskäytäntöä AVL 8 c §:n mukaan.

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003726799914
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Sähköpostilaskut

Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:

Meijou Oy
Ostolaskut 18727B
PL 10
57090 Visma Scan

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max 5MB/tiedosto) osoitteeseen: . Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

Paperilaskut

Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:

Meijou Oy
Ostolaskut 18727B
PL 10
57090 Visma Scan